שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו"ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו"ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
03-6189999
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא"ל

טסים לחו"ל בפסח? אל תישארו רעבים

האוכל, בייחוד בחג הפסח, הוא אולי המשמעותי ביותר עבור מי שמחפש חופשה כשרה במדינה שבה אין לו מכולת בקרבת מקום כדי להשלים את שחסר.
ב'שינפלד תיירות', כמידי חופשה, נותנים דגש מיוחד ופרטני בנושא האוכל. הן בארוחות העשירות המוגשות בחדר האוכל והן בבר האירי שבו ניתן לאכול ולשתות בכל שעות היום.

אנחנו בוחנים את עצמנו על פי שלושה פרמטרים: איכות, כמות וכשרות שהפכו לשם דבר עולמי. אנחנו משתמשים במוצרים ברמה הגבוהה ביותר שנבחרים בקפידה, על מנת להבטיח את טיב ואיכות המזון. משלוחים המגיעים מ-6 מדינות שונות – גבינות צרפתיות ושוויצריות הידועות בטיבן, יין צרפתי וכמובן ברטנורא איטלקי, בקר ועגלים טריים מיוון, סלומון נורבגי טרי, ועוד משלוחים רבים של מצות ושאר פרודוקטים מארה"ב ומישראל.

מי שכבר מכיר יודע שהשפע של שינפלד הוא מספר אחד בכל קנה מידה. ברים חמים/קרים הכוללים מאכלים מכל הסגנונות, ומגוון עצום בכל ארוחה וארוחה. ארוחות בוקר בר עם מבחר גבינות עשיר ביותר, סלטים מירקות טריים, מנות חמות מגוונות, ארוחת צהריים וערב, ברים של סלטים, ברים של בשריים, דגים ותוספות חמות, עמדות קארווינג אישי, מרקים, בר עוגות וינאי ופירות, בר שתיה ובר יינות חופשי. נופש כשר עם פנסיון מלא כל החג!

צוות המשגיחים יגיע למלון לפני החג ויערכו ניקוי יסודי וצחצוח של המטבחים וחדרי האוכל ויכשירו אותם לפסח. כשרות – גלאט כשר לא שרויה וללא קטניות תחת פיקוחו של הרה"ג הרב משה נחשוני שליט"א.

הצוות הגדול והמורחב שלנו כולל שף ראשי, שף מטבח חם, שף סלטים, שף ארוחת בוקר, שף מאכלים יהודיים, שף קונדיטור פרווה, שף קונדיטור חלבי ושף קינוחים. כולם שפים וקונדיטורים מהשורה הראשונה אשר זכו בפרסים בינלאומיים אשר בשיתוף צוות עוזרים נרחב, יעמלו ויכינו עבורכם תפריט אוכל מסעיר ומלהיב הכולל שפע של טעמים, צבעים וניחוחות, מטבח גורמה וסגנונות המטבח היהודי על מגוון עדותיו.
וכמובן, אל תפספסו את הקידושא רבא המיוחד בשבת בבוקר לאחר התפילה.