שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו”ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו”ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
03-6189999
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא”ל

כשכולם מרגישים כמו משפחה אחת

נופש כשר בחו”ל צריך להרגיש טוב ונעים כמו בבית. מגיע לכם ליהנות מאווירה יהודית מסורתית ומתחושה ביתית חמימה. לא חשוב מהיכן אתם במקור, מה הרקע שלכם, מהו מעמדכם ומאיזה ארץ מוצא אתם, ב’שינפלד תיירות’ תרגישו בבית.

האווירה בין אורחי המלון היא הנכס החשוב ביותר. בתפילות, בארוחות, במופעים, בפעילויות, בטיולים, בימי חול, בשבתות, בכל רגע ובכל מקום במרחבי המלון. חוויה בלתי נשכחת שגורמת לרבים מהאורחים לשמור על קשר חברי עם יתר האורחים גם בשובם לישראל. ככה זה כשהאווירה נעימה באופן יוצא מגדר הרגיל. ככה זה כשהשירות נעשה עם חיוך. ככה זה שאתם מרגישים מספיק בנוח לבקש ממנהלי ‘שינפלד תיירות’ כל מה שחסר לכם. ככה זה כשכולם מרגישים משפחה.

אורחים הם בדיוק כמו אורחים חשובים שמגיעים אליך לבית. בוודאי אורחים שזמן רב נערכת לבואם. ככה אנחנו נערכים בכל שנה לקראת בואם של אורחי שינפלד תיירות לחג הפסח.
אנחנו נערכים לכל דבר. מלבד המלון המפואר שבחרנו עבורכם, השקענו מחשבה בכל פרט ופרט. גם בחדרים, גם בחדרי האוכל, בבתי הכנסת, בלובי, במתקני המלון ובכל מקום שבו תשהו בתוך הריזורט העצום ורחב הידיים.
אנו מבטיחים לכם נאמנה: גם שבוע ימים של חג הפסח לא יספיקו לכם למצות את מגוון האטרקציות שהריזורט המושלם הזה מציע. חשוב לנצל כל רגע כדי שתספיקו כמה שיותר.
והאירוח כמובן כולל ארוחות כיד המלך. מי שטעם חופשה כשרה אצל שינפלד כבר יודע: הארוחות במלונות בהם מארחים ‘שינפלד תיירות’ הן מהרמה הגבוהה ביותר.