שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו"ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו"ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
https://did.li/ShainfeldOfiice
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא"ל

לקוחות מודים לשינפלד בתקופת הקורונה

כולם מודים לשינפלד תיירות על היושרה והאמינות ​

במשרדי חברת שינפלד תיירות יש התרגשות גדולה בימי הקורונה לאור התגובות החמות שקיבלו ממאות לקוחות. יצרנו קשר מהמערכת עם מספר לקוחות אקראיים של חברת שינפלד תיירות כדי להבין על מה הם מודים. אברהם קיסוס, אחד ממאות לקוחות מרוצים, מבהיר לנו את העניין. "חופשת פסח שלי התבטלה בעקבות הקורונה. לשמחתי שינפלד תיירות מכניסים את היד עמוק לכיס ומחזירים כסף ללקוחות. בלי שטיקים. בלי בעיות. טוב שהשכלתי לבחור לטוס דווקא עם שינפלד ולא עם אף חברה אחרת. למיטב הבנתי הרבה חברות נופש לא הצליחו לעמוד בהחזר תשלומים ללקוחות. אבל שינפלד עשו זאת! הם התייחסו אלי באופן מכבד והוגן, ובהחלט אמשיך לטוס איתם בעתיד לחופשות פסח וחופשות קיץ." 

השינפלד הם היחידים הראשונים להחזיר כסף לנוסעים​!

הרבה משפחות טסות מדי שנה לחופשת פסח עם שינפלד, ביניהם מצאנו את משפחת אנקונינה. בני המשפחה ביוזמתם צילמו ושלחו סרטון מרגש בו הם מודים ומעריכים את שינפלד תיירות על היחס ההוגן שקיבלו בקורונה. "לא חיכינו לרגע האחרון וכבר בנובמבר הזמנו אצל שינפלד פסח כשר בחו"ל במלון שרתון רודוס. אמנם בתחילת משבר הקורונה דאגנו, אבל שינפלד הרגיעו אותנו ואמרו שאם חס ושלום תבוטל החופשה – לא תהיה לנו בעיה, אין מה לדאוג כי הכסף יוחזר. הבטיחו וקיימו! אחרי הפסח שינפלד עמדו במילתם והם היחידים הראשונים להחזיר את הכסף ללקוחות. תשאלו את הילדים שלי ואת אשתי ותמיד נגיד לכם שהכי טוב, הכי בטוח, ראש שקט זה שינפלד! בע"ה בפסח הבא נזמין איתם חופשה כשרה פעם נוספת."

חנה בירון שלחה סרטון מקסים כשהיא משתפת את החוויה האישית לאחר הקורונה. "כמו מדי שנה שינפלד ארגנו חופשת פסח במשך כמה חודשים והשקיעו סכומים גדולים בהפקת חופשה חלומית למאות אורחים. למרבה הצער כמובן שעקב סגירת ענף התיירות בעולם בוטל גם הנופש שלי. אבל לעומת חברות נופש אחרות, שינפלד כן החזירו ביוזמתם כסף ללקוחות. לא ידוע לי על אף חברת תיירות אחרת שהחזירה כסף. אני רוצה שכולם ידעו שהכי בטוח לטוס עם שינפלד. מעבר לפן הכספי והביטחון שהם מעניקים – האירוח שלהם תמיד מושלם. דואגים לכל פרט ולכל אורח, ונותנים יחס מעולה מכל הצוות והמנהלים שנמצאים בעצמם במלון עם האורחים. בעז"ה אתארח אצלם גם בעתיד."

שינפלד תיירות זה לא רק אירוח – זה גם ביטוח!

משפחת אלעזר, גם הם לקוחות ותיקים של שינפלד תיירות מספרים לנו בהתרגשות. “מהרגע הראשון שינפלד גילו אחריות ודאגה לבריאותם של הלקוחות. שינפלד ענו לטלפונים. דיברו יפה עם הלקוחות. עודדו וחיזקו. כזה שירות מקצועי ויחס אוהב אנחנו לא זוכרים שקיבלנו באף חברת נופש שהתנסינו בעבר. זה לא מובן מאליו, שמענו סיפורים שונים ומשונים מכל מיני אנשים ומכרים שלקחו חופשות בחברות אחרות, ועד היום עדיין רודפים אחרי הכסף שמגיע להם. כששאלנו בטלפון במשרדי החברה מה יהיה שינפלד הבטיחו להחזיר לנו כסף. הם העניקו לנו רוגע ולא היה לנו ספק שיעמדו מאחורי ההבטחה. מהיום זו כבר לא שאלה עם מי עושים נופש כשר בחו"ל – אנחנו בוחרים שינפלד בכל החופשות הבאות שלנו.”

יוסי דושינצקי גם הוא מפרגן לשינפלד "חברים אמרו לי, יוסי, אתה בסדר? איך זה שאתה לא מפחד על הכסף שלך אחרי הקורונה? אמרתי להם בביטחון מלא – שינפלד זה לא רק אירוח זה גם ביטוח. יודעים מה – צדקתי! שינפלד תיירות יכולים מצדי לשמור את מספר האשראי שלי לשנה הבאה. אתם לא צריכים להתקשר!"

כל כך הרבה פירגונים ומילות תודה מצד מאות לקוחות, ומיד מתקבל רושם שהקורונה תחלוף והשמיים יפתחו מחדש לטיסות לחו"ל – ואז יחזרו כל הלקוחות לשינפלד תיירות ויביאו איתם המון לקוחות חדשים, אנשים שבסך הכל רוצים חברה שתדאג לכסף שלהם, ומחפשים חברת תיירות כשרה שאפשר לסמוך עליהם בלי דאגות.