שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו”ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו”ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
03-6189999
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא”ל

פסח כשר בחו”ל – עם מי הכי משתלם לטוס לחופשה

פסח כשר בחו”ל – עם מי הכי מומלץ לטוס?

בני הזוג אברהמסון מפתח תקווה ממליצים בחום על שינפלד תיירות. “כשאנחנו נוסעים לחופשת פסח אנחנו רוצים ליהנות מראש שקט ונקי לחלוטין מדאגות. מבחינתנו הכי חשוב שחברת הנופש תהיה אמינה, ושתשמש לנו גב איתן לטיול כולו. בשנה שעברה היינו עם שינפלד תיירות בחופשה והופתענו מאד לגלות שמנהלי החברה כולל המנכ”ל מר ישראל שינפלד ISRAEL SHAINFELD נמצאים פיסית עם האורחים בכבודם ובעצמם לכל אורך הטיול. התרשמנו מזה מאד לטובה, על זה בדיוק אנו מדברים – כשהמנהלים מלווים אותך בשטח, בבית המלון, בטיולים, בכל מקום בעצם, אתה מרגיש שיש לחופשה אבא ואמא, שדואגים לך, ומכבדים אותך בתור לקוח ובתור בן אדם. לעשות פסח כשר בחו”ל אנחנו בחרנו בשינפלד, כי יש בחברה הזאת על מי לסמוך.”

הקושייה הגדולה של פסח היא לא להיכן לטוס לחופשה – אלא עם מי.

יעקב אבן-צור ממודיעין, “איך אני בוחר חברת נסיעות? לפי הניסיון שלהם, הנוסחה שלי אומרת כמה שלחברה יש יותר ניסיון וככל שהיא יותר גדולה, כך אני יודע שהחופשות שלהם יותר מוצלחות, נקודה. שינפלד תיירות החברה בעלת הכי הרבה שנות ניסיון, כבר עברו את השלושים שנה, עם שניים שלושה יעדים בכל שנה זה מסתכם בהמון שעות עבודה. שינפלד מקושרים לכל חברות התעופה והסוכנויות הכי גדולים בעולם, השנה בחרתי לטוס איתם לחופשת פסח  ואני מציין לשבח את היחס שלהם משלב השאלה הראשונה שלי בטלפון ועד שלב הנפקת כרטיס הטיסה. קיבלתי תשובות לכל השאלות, הסבירו לי על המלון המדהים עם לובי מעוצב וחדרים יפהפיים. נתנו לי את השמות של מדריכי הטיולים שמגיעים עם המון המלצות חמות וכמובן שחשוב הליווי האישי, והמענה האנושי שהם נותנים לך את התחושה שיש על מי לסמוך.

איזו חברת נופש כשרה זוכה במקום הראשון בקרב הנופשים?

משפחת זלצברג מרמת-גן, “האוכל עושה את ההבדל. באמת שאין דברים כאלה בשום חופשה אחרת. פסח כשר בחו”ל אצל שינפלד זה לא מסתכם ברבע שעה בחדר האוכל ובשתיים שלוש מנות… ההפך. אנחנו יושבים שעה בחדר האוכל ועדיין לא מספיקים לטעום מכל השפע והכמות שהם מציעים. גם השנה, כמו בשנים קודמות שהיינו איתם, מצפים לנו בארים עצומים בגודלם שקשה לתאר, מבחר של יינות מכל העולם, בשר ודגים הכל הכי טרי שיש, גבינות מדהימות, מצות שמורות, קינוחים שפשוט ללקק את האצבעות, ובר אירי שמגיש כיבודים מסביב לשעון, הכל כשר לפסח לא שרויה עם הפיקוח ההדוק של של הרה”ג משה נחשוני שליט”א. כמו שאתם רואים עלינו אנחנו אנשים שאוהבים לאכול, ובחופשת פסח אם יצאת שבע יצאת נשכר, זה נותן לך אנרגיה לא רק לשבוע של פסח, אלא לכל הקיץ שאחרי זה. חוץ מזה, מה עדיף, להישאר בבית ולעמול מבוקר עד ליל בהכנת אוכל לחג לעשרים אנשים ואז לשבת לנקות את כל הסירים והכלים… בשביל זה המציאו חופשת פסח לא?”

לסיכום ניתן לומר שכשזה מגיע למצויינות בנופש כשר הפרמטרים החשובים ביותר לקהל הישראלי הם:

  • ניסיון החברה
  • ליווי של מנהלי החברה בשטח
  • אוכל כשר ברמה גבוהה