שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו"ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו"ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
https://did.li/ShainfeldOfiice
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא"ל

קיבלנו את תו האמינות של דן אנד ברדסטריט

שינפלד תיירות קיבלו פעם נוספת את חותם האמינות היוקרתי של דן אנד ברדסטריט. החותם מעיד על אמינותה ויציבותה של החברה והוא מוענק רק לכ-3% מכלל החברות במשק.

שינפלד תיירות החברה האמינה ביותר בחופשות כשרות לחו"ל 

"חותם האמינות" הנו תו בינלאומי המעיד על רמת האמינות, מקצועיות ואיכות שירות. הוא ניתן על ידי חברת דירוג האשראי הבינלאומית דן אנד ברדסטריט D&B – Dun and Bradstreet ששולחים מדי שנה מומחים שתפקידם לבחון באופן אובייקטיבי את ההתנהלות של כלל החברות במשק. זה מתבצע ע"י אלגוריתם חכם שסורק את בתי העסק ומחפש את החברות הותיקות והאמינות. שינפלד תיירות הצטיינו בכל הקריטריונים: ותק וניסיון החברה של מעל 30 שנה, היעדר תביעות משפטיות, היעדר תלונות מצד ספקים ומוסר תשלומים גבוה.

לשירות ולנסיון של שינפלד תיירות אין תחליף

יותר מ-30 שנה שינפלד תיירות ידועים בתור החברה הכי מקצועית, אמינה ונותנת שירות כלפי לקוחותיהם, והיא גם החברה בעלת אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר. השבת הכסף ללקוחות בזמן קורונה היה צעד אחראי שזכה להערכה גבוהה בקרב הלקוחות של שינפלד, וגם בקרב לקוחות של חברות אחרות שהבינו כיצד אמורים להתנהל נכון בתקופת משבר. כיום, לאחר ששינפלד קיבלו את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט, יותר ויותר אנשים מכירים באמינות ובמקצועיות של שינפלד, ויודעים שכשהמשבר בע"ה יחלוף, הטיסות לחו"ל תחזורנה ונשוב לנפוש בחופשות כשרות בבתי מלון בעולם – ההשקעה הכספית שלהם נמצאת בידיים הטובות והאחראיות של שינפלד.

בתקופת הקורונה וגם אחריה אפשר לסמוך על שינפלד תיירות

למרות הקורונה וביטולים של חבילות פסח כשר בחו"ל שינפלד הם היחידים הראשונים להשיב כסף ללקוחות. בימים אלו של משבר עולמי בריאותי, כלכלי ותיירותי, הרבה חברות נופש לא מסוגלות לעמוד בהחזרי התשלומים. לכן דווקא חותם האמינות של שינפלד, לו זכאיות רק כ-3% מהחברות במשק, נותן ללקוח יותר ביטחון ואמון בחברת שינפלד תיירות. החותם מכיר באופן רשמי בעובדות הידועות לאלפי הלקוחות של שינפלד יותר מ-30 שנה – בשירות המקצועי, באתיקה עסקית, במתן פתרונות לכל מצב, ובביטחון של הלקוח ששינפלד תמיד דואגים לכסף של הלקוח.

תו האמינות נותן לכם הלקוחות ביטחון בחברת הנופש שלכם

נופש כשר בחו"ל עם שינפלד תיירות זה אומר שאתם מקבלים שקט נפשי, שאתם בטוחים שאתם בידיים אחראיות של חברה יציבה, שנותנים לכם שירות מקצועי ואמין, והכי חשוב אם חלילה יהיו ביטולים בגלל הקורונה מחזירים לכם כסף, בלי חוכמות ובלי תירוצים. עם שינפלד תיירות אתם מקבלים גם אירוח ברמה וגם שירות אמין והוגן. שינפלד תיירות קיבלו תו אמינות על הצטיינותם בכל התחומים – היעדר תביעות משפטיות, היעדר תלונות מצד ספקים, מוסר תשלומים גבוה והוגנות ויושר בשירות לקוחות.

 

רק כ-3% מהחברות במשק מקבלות את החותם היוקרתי של דן אנד ברדסטריט

חותם האמינות מוענק ע"י חברת דירוג האשראי העולמית דן אנד ברדסטריט לחברות מצטיינות בכל העולם. מדובר בעצם בסוג של אלגוריתם משוכלל שסורק מאות ואלפי חברות ובתי עסק ומחפש את החברות הכי אמינות, יציבות ובטוחות ללקוחות. כשאתם מוצאים חברה כמו שינפלד תיירות שזכתה בחותם האמינות, אתם יודעים שאתם בידיים בטוחות ושתקבלו את השירות הכי טוב כשתזמינו חופשת פסח כשרה. אתם יודעים גם שהכסף שהשקעתם בחופשה נמצא בראש סדרי העדיפויות של חברת הנופש.