שינפלד

יותר מ-30 שנה של חופשות ברמה

מעל 30 שנה מובילה חברת שינפלד תיירות את ענף החופשות הכשרות לחו”ל. עובדה, שינפלד היא החברה עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר, בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, הטיסות הטובות ביותר, האווירה היהודית גם כשנמצאים בחו”ל, אירוח במלונות יוקרתיים, אוכל גורמה גלאט כשר כיד המלך, טיולים לאתרים יפים ותכנים שאין באף חופשה אחרת ומעל הכל, יחס חם ואישי לצד שירות אדיב ומקצועי. כל אלו מבטיחים לכם חופשה ברמה הגבוהה והמשתלמת ביותר.

מענה אנושי 24 שעות ביממה

דמשק אליעזר 12 קומה 6 בני ברק :כתובת
03-6189999
03-6189999
:טל
:וואטסאפ
03-6189199 :פקס
info@shainfeld.com :דוא”ל

ריינבו מג’יק לנד – קסם של פארק ברומא

כשחושבים על רומא מדמיינים בדרך כלל עתיקות, מזרקות ופיאצות. זה נכון, אך זה בהחלט לא כל מה שיש לרומא ולאיטליה להציע, במיוחד כשמדובר במשפחות היוצאות לחופשה עם הילדים.

רומא וסביבתה שופעת אתרים ואטרקציות המציעות פעילויות מגוונות שיעבירו לילדים ולהורים את הזמן בצורה נעימה ומהנה. 
אחד המקומות המומלצים והאהובים ביותר למשפחות נקרא פארק ריינבו מג’יק לנד. מדובר באטרקציה הגדולה ביותר לילדים ברומא, ממוקם רק כ-20 דקות ממרכז העיר, ומשתרע על לא פחות מ-600,000 מטר מרובע של חוויות בלתי פוסקות. כן, בפארק תוכלו לבלות יום שלם ולא להשתעמם לרגע. 
השם אומר הכל: ריינבו מג’יקלנד. ריינבו זה קשת בענן, בגלל הצבעוניות של הפארק. מג’יק אומר קסם, בגלל שהפארק מהפנט בקסמו, ולנד – כלומר מקום, מקום של קסם, צבע, וכיף שלא נגמר. בריינבו מג’יק לנד תגלו עולם של טירות, ויקינגים אמיצים, פיות קסומות, מכשפים רבי עוצמה והרפתקנים ללא פחד.
38 אטרקציות מלהיבות ומגוונות כולל רכבות הרים, הופעות תאטרון ועוד. בקיצור הרבה כיף חיים לילדים בכל הגילאים, וגם למבוגרים.
לפארק תוכלו להגיע במסגרת החידוש האחרון מבית שינפלד תיירות: SHANFELD FUN – טיולים מאורגנים ששינפלד בחרו במיוחד בשביל המשפחות בתאריכים מיוחדים, במסגרת חופשת קיץ 2019 בשרתון רומא.